COWORKS

Sekcia Coworks zahŕňa zdieľané pracovné priestory na Slovensku, ktoré vytvárajú dôležitú infraštruktúru pre rozvoj inovácií.

Connect je zdieľaný priestor pre začínajúcich aj zabehnutých podnikateľov v širšom centre Bratislavy. Nové myšlienky, nápady, dôležité kontakty, či mentoring. To všetko nájdeš v Connect.
Kontakt: go@connect-network.com
Adresa: Košická 37, Bratislava, Slovakia
Dvojbodka Cowork Bratislava je coworking priestor, založený v roku 2013 v Starom Meste. Nájdete tam 12 priestranných pracovných miest, administratívne zázemie a plne vybavenú kuchynku. Vynikajúcu kávu ponúkajú všetkým zadarmo a neobmedzene. Ak hľadáte tiché a pokojné prostredie, kde môžete pracovať, tak môže byť Dvojbodka Cowork to správne miesto.
Kontakt: info@dvojbodka.sk
Adresa: Šoltésovej 3, Bratislava, Slovakia
Impact HUB je centrum pre zmysluplné a účelové projekty, startupy, podnikateľov a podniky. Živá a rôznorodá komunita sa skladá z podnikateľov, startuperov, nezávislých, aktivistov, kreatívcov, mimovládnych organizácií, podnikateľov a investorov. Impact HUB ponúka jedinečný ekosystém zdrojov, inšpirácie a možnosti spolupráce.
Kontakt: team@impacthub.sk members@impacthub.sk
Adresa: Hviezdoslavovo námestie 20, Bratislava, Slovakia
Offis je neverejný co-workingový priestor v centre Bratislavy pre max. 8 ľudí, ktorých omrzela práca z domu a klasický coworkingový open space je pre nich príliš rušný. Offis má byť hlavne príjemným miestom na prácu. Stabilné pracovné tempo, ale uvoľnená atmosféra.
Kontakt: hello@offis.sk
Adresa: Kozia 11, Bratislava, Slovakia
Eastcubator Košice je to najlepšie miesto na to, aby si stretol tých najšikovnejších z Košíc. Milujú coding, design a katalyzáciu vzrušujúcich nápadov. Každý je vítaný, tí so srdcami priekopníkov sú žiadaní.
Kontakt: hello@eastcubator.sk
Adresa: Hviezdoslavova 7, Košice, Slovakia
V Banke Žilina sa neberú pôžičky, tam sa budujú sny. Stará budova niekdajšej banky dnes slúži ako coworking, ktorý spája kreatívcov, vedcov a podnikateľov nielen zo Žiliny a okolia. Vzniká tak komunita šikovných a podnikavých ľudí, ktorí menia svoje okolie k lepšiemu.
Kontakt: kavecka@vtpzilina.sk banka@vtpzilina.sk
Adresa: Legionárska 1, Žilina, Slovakia
Cancel je coworkingový priestor v Martine, za ktorým stojí skupina mladých ľudí, ktorá dala hlavy dokopy a povedala si, že spraví niečo prospešné. Chcú, aby mladí ľudia našli v priestoroch nie len priestor pre svoj pracovný stôl, komp, internet, ale aj výbornú možnosť získať kontakty, radu, a ďalšie skúsenosti.
Kontakt: info@cancel.sk
Adresa: Divadelná 23, Martin, Slovakia
Coworking Šaľa cez deň slúži pre nezávislých pracovníkov, ktorí tu pracujú a podnikajú v zdieľanom vybavenom kancelárskom priestore. Vo zvyšnom voľnom čase sa ako neziskovka snažia prispieť k aktívnemu životu v Šali. Od roku 2013 zorganizovali vyše 100 prednášok, kurzov, workshopov a privítali vyše 1000 účastníkov.
Kontakt: info@coworking-sala.sk
Adresa: Vlčanská 6A, Šaľa, Slovakia
HUBa je malá komunita nezávisle pracujúcich ľudí z Košíc, ktorým spoločné priestory umožňujú zdieľať nápady, spoločné hodnoty a využívať tak sústredené prostredie a skúseností iných kolegov vo svoj prospech.
Kontakt: boris@hubacoworking.sk
Adresa: Gorkého 2, Košice, Slovakia
Coworking Stupava je priestor pre prácu, stretnutia, kreativitu, inšpirácie. Čaká Ťa pracovné prostredie neverejnej, zdieľanej kancelárie pre max. 8 ľudí, rýchla wifi, vybavená členská kuchynka, priestor na stretnutia, oddychová zóna, terasa s posedením, parkovisko pár metrov od vstupných dverí a najmä spoločnosť šikovných ľudí.
Kontakt: info@cowork-stupava.sk
Adresa: Kúpeľná 2, Stupava, Slovakia
Campus je komunita s dvomi coworkingovými priestorami pre startupy, podnikateľov aj študentov v Bratislave. Odkedy Campus otvoril svoje dvere, privítali členov z 15 rôznych krajín, čím vytvárajú medzinárodné a rôznorodé coworkingové prostredie.
Kontakt: members@0100campus.com
Adresa: Staré Grunty 18, Bratislava, Slovakia
     Staromestská 3, Bratislava, Slovakia
HubHub nie je ani tak priestor alebo miesto ako stav mysle. HubHub je zoskupenie ľudí naladených na rovnakú vlnu, s odhodlaním podieľať sa na úspechu a raste v prostredí, ktoré ich učí chopiť sa tých správnych príležitostí.
Kontakt: bratislava@hubhub.com
Adresa: Mlynské Nivy 12, Bratislava, Slovakia
Ateliér je malý cowork v Bratislave. Nejde nám o klasický projekt coworkingu, kde sa menia ľudia každým dňom, ide nám skôr o vytvorenie priestoru, kde môže pracovať malá skupinka pozitívne zmýšľajúcich ľudí.
Kontakt: matej@mebarchitects.eu
Adresa: Račianska 71, Bratislava, Slovakia
Progressbar je prvý slovenský hackerspace v Bratislave s cieľom poskytovať inovatívnu platformu pre stretávanie sa s ľuďmi a výmenu informácií pre tých, ktorí sa zaujímajú o hacking, 3D tlač, elektroniku, arduino, programovanie, Bitcoin, bezpečnosť, hackovanie života, cestovanie, hľadanie slobody a stretávanie podobne zmýšľajúcich ľudí.
Kontakt: info@progressbar.sk
Adresa: Dunajská 14, Bratislava, Slovakia
Platform house ponuka zdieľané priestory pre kreatívcov. Nájdeš tam unikátne priestory, flexibilné podmienky, modernú techniku, talentovaných ľudí, chillout a oddychové zóny, prístup k iným úspešným podnikateľom a firmám, pravidelné podujatia pre rozvoj osobnosti a možnosti vzdelávania aj reštauráciu s kvalitným a zdravým jedlom.
Kontakt: info@platformhouse.sk
Adresa: Sliačska 1E, 831 02 Bratislava
SATORI STAGE v centre Bratislavy je ideálnym prostredím pre všetkých, ktorí organizujú pracovné akcie, školenia, semináre, workshopy, firemné párty, networkingové eventy a súkromné oslavy.
Kontakt: kontakt@satoristage.eu
Adresa: Mickiewiczova 9, Bratislava, Slovakia
Coworking Poprad má za cieľ podporovať rozvoj miestnej komunity. Ponúka priestor na prácu, osobné stretnutia či vzdelávacie aktivity. Komunita podobne zmýšľajúcich ľudí pomôže každému účastníkovi v jeho pracovnom i osobnom raste.
Kontakt: cityhub@cityhub.sk
Adresa: Ludvika Svobodu 7, Poprad, Slovakia
Anchor je prvý coworking v Dunajskej Strede. Pracuj, komunikuj, kooperuj, zdieľaj pracovnú atmosféru a realizuj svoje nápady v komunie ľudí s podobným zmýšľaním.
Kontakt: hello@anchor.sk
Adresa: Galantská cesta 2, Dunajská Streda, Slovakia
Eastcubator je najväčší coworking v Prešove a taktiež miesto, kde sa nápady menia na reálne projekty. Najlepšie miesto na to, aby ste stretli tých najšikovnejších z východu. Milujú coding, design a katalyzáciu nápadov. Každý je vítaný, tí so srdcami priekopníkov sú žiadaní.
Kontakt: presov@eastcubator.sk
Adresa: Okružná 17, Prešov, Slovakia
Ak pracuješ z domu, alebo chceš rozbehnúť svoj biznis a hľadáš vhodné priestory na svoju prácu, alebo máš množstvo skvelých myšlienok, len ich potrebuješ podporiť tvorivým prostredím, tak poď do Coworkingu Spiš! Stretneš sa s podobne zmýšľajúcimi ľuďmi, ktorí majú myšlienku, majú cieľ, vedia čo chcú a sú si vedomí, že holé kancelárske steny by ich pomaly ničili.
Kontakt: info@coworkingspis.sk
Adresa: Mlynská 39, Spišská Nová Ves, Slovakia
Cowork Rovinka predstavuje ideálne miesto pre individuálnych podnikateľov/podnikateľky, startupistov, kreatívcov, freelancerov, IT developerov a všetkých ľudí hľadajúcich cenovo výhodné, inšpiratívne a pozitívne prostredie k svojej činnosti v blízkosti svojho domova bez strácania času v zápche.
Kontakt: coworkrovinka@gmail.com
Adresa: Hlavná 42, Rovinka, Slovakia
Nádvorie Cowork je nový priestor pre prácu a kreatívu v centre Trnavy. Nadštandardne vybavené priestory v historických budovách Nádvoria priamo v centre mesta. Na jednom mieste všetko, čo kancelária potrebuje, za prijateľnú cenu, bez vybavovačiek a viazanosti.
Kontakt: coworking@nadvorie.com
Adresa: Štefánikova 4, Trnava, Slovakia
Space Up je coworking v Bratislave, ktorého cieľom bolo vytvoriť prostredie, kde sa nebudeš cítiť ako v kancelárii, no napriek tomu ti umožní sústrediť sa na to, čo je naozaj dôležité. Miesto, kam sa budeš rád vracať a kde stretneš zaujímavých ľudí. Priestor, kde nasaješ informácie, motivuješ sa a posunieš svoj business ešte ďalej.
Kontakt: info@space-up.sk
Adresa: Záhradnícka 95, Bratislava, Slovakia
Coworking Cvernovka je coworkingový priestor pre každého spojený s detským kútikom a malou kaviarničkou. Ako rodičia malých detí, hľadali možnosti, ako zladiť prácu so starostlivosťou o malé deti, a tak založili coworking s detským kútikom, kde môžu rodičia nerušene pracovať a deti sa hrať pod dohľadom kvalifikovaného personálu.
Kontakt: hello@coworkingcvernovka.sk
Adresa: Račianska 78, Bratislava, Slovakia
Eastcubator Bardejov je coworking postavený na myšlienke budovania komunity, otvorenosti a spolupráce, kde rôzni ľudia s rôznymi mentalitami a nápadmi pracujú na jednom mieste.
Kontakt: info@wame.sk
Adresa: Štefaniková 78, Bardejov, Slovakia
Coworking Benar poskytuje ideálne pracovné podmienky pre začínajúcich, ale aj skúsenejších podnikateľov. Prácou v novom coworkingu získaš vlastnú, kompletne zariadenú kanceláriu na čas, ktorý práve potrebuješ, wifi, tlač, terasu a k tomu nových priateľov, nové názory a nové nápady.
Kontakt: coworking@benar.sk
Adresa: Nad Plážou 33, 974 01 Banská Bystrica
Oblok je coworkingový priestor v Banskej Bystrici. Víziou je vytvoriť miesto, kde môžu jednotliví členovia pracovať lepšie, efektívnejšie a s podporujúcimi komunitami.
Kontakt: matej.brecka@gmail.com
Adresa: Horná 54, Banska Bystrica, Slovakia
Facility System Hub® poskytuje reprezentatívne biznisové a kongresové priestory, TOP gastronómiu a zázemie živej podnikateľskej komunity. Coworking FSH je zdieľaný kancelársky priestor s výhodami klasickej kancelárie za zlomok jej ceny. Priestory coworkingu sú moderné a nadčasové, ale aj príjemné a praktické.
Kontakt: facility@facility.sk
Adresa: Bratislavská 614, 911 05 Trenčín
Startup Komárno je podnikateľský inkubátor, ktorého cieľom je poskytnúť zázemie pre rozvoj podnikania v Komárne. V ponuke sú krásne a kvalitné kancelárske priestory za výhodných podmienok. Môžete tiež získať doplnkové služby, networking a poradenstvo.
Kontakt: info@startupkomarno.sk
Adresa: Hadovská cesta 6B, Komárno, Slovakia
Startup centrum TUKE bolo otvorené v roku 2014. Hlavným zámerom centra je vytvoriť motivačné prostredie, ktoré pomôže nielen študentom a zamestnancom TUKE, ale aj ostatným obyvateľom regiónu v rozvoji ich inovatívnych nápadov a potenciálu. Startup centrum TUKE ponúka startupom podporu v rôznej podobe, podľa ich aktuálnych potrieb.
Kontakt: frantisek.jakab@tuke.sk
Adresa: Nemcovej 5, Košice, Slovakia
Steel Tower ponúka prenájom zasadacích miestností, služby recepcie, coworking a chill out, kancelárske priestory, možnosť realizácie eventov, coffee bar na každom poschodí, vinotéka a business lounge, 100 parkovacích miest, optický internet, outdoor activities, relax zóna a workout area.
Kontakt: info@steeltower.sk
Adresa: Kalnická cesta 12, Levice 93401
Nowork je prvé coworkové centrum na Orave. Skupina nezávisle pracujúcich ľudí spoločne zdieľa nielen krásne priestory, ale aj vedomosti, skúsenosti, nápady a prospech zo synergického efektu, ktorý vzniká koncentráciou talentovaných ľudí na jednom mieste.
Kontakt: info@nowork.sk
Adresa: Štefánikova 206/3, Námestovo 029 01