FUNDING

Sekcia Funding zahŕňa kapitálové fondy, ktoré poskytujú finančne prostriedky mladým perspektívnym projektom, startupom a malým a stredným podnikom na Slovensku.


Neulogy Ventures je spoločnosť rizikového kapitálu pôsobiaca v Bratislave, ktorá pomáha podnikateľom budovať globálne spoločnosti. Ich pridaná hodnota spočíva v znalosti lokálneho inovačného ekosystému, širokej sieti mentorov a expertov siahajúcej od Viedne až po Silicon Valley, a rokoch skúseností s realizovaním investícií do základného imania spoločnosti.
Kontakt: info@neulogy.vc

InfraPartners Management je globálna správcovská spoločnosť, ktorá sa zameriava na diverzifikované alternatívne investície na rozvinutých a rozvíjajúcich sa trhoch. IPM má sídlo v Londýne a Bratislave s pôsobením v Kórei, Spojených štátoch a Turecku. IPM sa špecializuje na alternatívne triedy aktív vrátane infraštruktúry, rizikového kapitálu, súkromného kapitálu a komodít.
Kontakt: business@ipmllp.com

Crowdberry umožňuje súkromným investorom investovať do firiem, spoluvlastniť ich a zhodnotiť kapitál budovaním rastúcich spoločností. Crowdberry bolo založené s cieľom umožniť ľuďom moderne investovať. S cieľom byť súčasťou príbehov úspešných firiem.
Kontakt: info@crowdberry.eu
Fond Inovácií a Technológií formou poskytovania rizikového kapitálu podporuje podnikateľskú iniciatívu a tak rozvíja podnikanie, zamestnanosť a hospodárstvo smerom k inovatívnej ekonomike. Oblasti, ktorým venujú osobitnú pozornosť sú životné prostredie, obnoviteľné zdroje energie, priemyselné inovácie, e-commerce, informačné technológie, telekomunikácie, technológie, ktoré zlepšia život alebo softvérové riešenia.
Kontakt: info@fondfit.sk
Credo Ventures je spoločnosť rizikového kapitálu, ktorá sa zameriava na early stage investície v strednej a východnej Európe. Spoločnosť hľadá príležitosti na investovanie do spoločností, ktoré majú potenciál na vysoký rast s medzinárodnými ambíciami a kompetenciami na uskutočnenie týchto plánov. Spoločnosti Credo sa zameriava na odvetvia IT, Internet a Zdravie.
Kontakt: info@credoventures.com
Spoločnosť LRJ Capital podporuje podnikateľský ekosystém Slovenska a strednej a východnej Európy investovaním a podporou tímov s vysokým potenciálom, pričom využíva výnosy z týchto investícií na podporu neziskových projektov. Obidve zamerania dávajú intenzívny význam tomu, čo robíme, a pomáhajú nám sústrediť sa a pokračovať tam, kde sa ostatní vzdávajú.
Kontakt: ivana@lrjcapital.com
Speedinvest je európsky fond rizikového kapitálu pre startupy. Zapája sa do early stage investícií a špecializuje sa na operačnú podporu. Spoločnosť Speedinvest spolupracuje s globálnou sieťou, ktorá zahŕňa pôsobenie v Silicon Valley, aby sa stala kľúčovým investičným a rozvojovým centrom pre európsku startup komunitu.
Kontakt: office@speedinvest.com
Investeers je fond rizikového kapitálu pôsobiaci v Bratislave, ktorý je aktívny predovšetkým v regióne strednej a východnej Európy. Tím Investeers má skúsenosti s rizikovým kapitálom, predajom, marketingom a prevádzkou. Ich rôznorodosť vo veku a skúsenosti im dáva široký záber nielen najnovším trendom súvisiacim s technológiou, ale aj konzervatívnejším podnikom a podnikom so skúseným charakterom.
Kontakt: slavomir.hruska@investeers.com
3TS Capital Partners je jednou z popredných európskych venture capital a private equity firiem, ktoré sa zameriavajú na technológie. 3TS poskytuje expansion capital a buyout funding pre malé a stredné podniky v odvetviach rastu vrátane Technológií a Internetu, Médií a Komunikácií a Technológií.
Kontakt: info@3tscapital.com
ESPIRA Investments je private equity spoločnosť, ktorá investuje rizikový kapitál do malých a stredných podnikov v regióne strednej Európy. Ich primárnym cieľom je stať sa partnerom českých a slovenskách malých a stredných podnikov, ktoré vykazujú veľký potenciál a sú schopné zrýchliť svoj ďalší rast za pomoci kapitálovej investície od skúseného investora.
Kontakt: info@espirainvestments.com