INNOVATION CONSULTING

Sekcia Innovation Consulting zahŕňa organizácie, ktoré poskytujú poradenské služby v oblasti inovácií pre startupy, existujúce spoločnosti a výskumné inštitúcie.

ui42 je agentúra, ktorá už od roku 1997 poskytuje všetky služby a produkty potrebné pre firmy a organizácie pre rozbehnutie ich online podnikania. Zo začiatku to boli najmä weby, postupne pribudli eshopy a v súčasnosti zabezpečujú aj kompletné ecommerce poradenstvo.
Kontakt: helpdesk@ui42.com
Adresa: Haydnova 20, Bratislava, Slovakia
Booster Labs je inovačné štúdio, ktoré spolupracuje so zakladateľmi startupov a spoločnosťami na identifikácií príležitostí, validácií zákazníkov a koncepcií produktov vo finančnom sektore. Navrhujú value propositions a prinášajú ich na trh prostredníctvom procesu budovania podniku alebo procesu spájania so startupmi.
Kontakt: innovate@theboosterlabs.com
Adresa: Hviezdoslavovo námestie 20, Bratislava, Slovakia
Business Cloud je konzultačné a coworkingové centrum, pôsobiace v Bratislave. Krok za krokom odovzdávajú know-how, vďaka ktorému dokážu systémovo nastaviť vašu organizáciu tak, aby trvalo rástla a rozvíjala sa. Organizácia, v ktorej všetko funguje, musí bezpodmienečne rásť.
Kontakt: info@businesscloud.me
Adresa: Galandova 3, Bratislava, Slovakia
Civitta Slovakia (pôvodne známa ako Neulogy) je jedným zo stredoeurópskych lídrov v poskytovaní poradenských služieb pokrývajúcich celý inovačný cyklus. Misiou spoločnosti je poradiť startupom, existujúcim spoločnostiam a výskumným inštitúciám pri poskytovaní inovácií svetovej úrovne.
Kontakt: info@neulogy.com
Adresa: Ilkovičova 2, Bratislava, Slovakia
Spoločnosť BIC Bratislava zameriavame svoje aktivity predovšetkým na podporu inovácií, technologického transferu či rozvoja podnikania. Ponúkané služby zahŕňajú najmä podnikateľské a inovačné poradenstvo, podporu medzinárodnej spolupráce, konzultácie týkajúce sa prístupu k financiám a tiež podporu rámcových programov EÚ pre výskum, vývoj a inovácie.
Kontakt: bic@bic.sk
Adresa: Zochova 5, Bratislava